loading
REZERVUJTE
phone location
REZERVUJTE
Česky 

Poloha Hotelu Sovereign Praha

Komfortní hotel Sovereign postavený v roce 1898 je situován v samém centru Prahy. Nachází se na křižovatce ulic Opletalova a Politických vězňů přímo u Václavského náměstí v těsné blízkosti nákupní a obchodní zóny Na Příkopě a pěší vzdálenosti od nejznámějších pražských pamětihodností a turistických zajímavostí, jako jsou Staroměstské náměstí, Orloj, Státní opera, Národní muzeum, Židovská čtvrť atd.

Jak se k nám dostanete

Autem

Od Rozvadova: Jeďte po dálnici D5, pokračujte po obchvatu města PLZEŇ, potom  po D5 směr PRAHA, dálniční sjezd BARRANDOV / LETIŠTĚ a poté OSTATNÍ TRANZIT / PRAHA - BARRANDOV / E48 a dále exit 16, poté pokračujte rovně po E50/600, jeďte po 29 ulicí 5.května, po Nuselském mostě, ulicí Legerova... otočte se doleva jeďte do Wilsonova a ihned doprava do Opletalovy ulice.

Z Budapešti, Vídně, Brna a Bratislavy: Přijedete po dálnici D1 a jeďte stále rovně do ulice 5.května, po Nuselském mostě, ulicí Legerova... otočte se doleva jeďte do Wilsonova a ihned doprava do Opletalovy ulice.

 Z Drážďan:  Přijedete po D8 a pokračujte po LIBERECKÉ ulici, dále ulicí V HOLEŠOVIČKÁCH, MOST BARIKÁDÍKŮ, pokračujte ulicí ARGENTINSKÁ, dále ZA VIADUKTEM odbočte vpravo do ulice WILSONOVA a za hlavním nádražím doprava do ulice Opletalova.

Vlakem

  • Hotel se nachází cca 100m od Hlavního nádraží Praha a 3 zastávky z nádraží Praha Holešovice.
  • Nejbližší zastávky jsou Hlavní náraží a Muzeum
  • Nejbližší zastávka tramvaje se nachází 100m od hotelu